KONSULTACJA

To pierwszy krok w procesie tworzenia wymarzonego wnętrza lub, gdy potrzebujesz wsparcia przy projekcie. Podczas spotkania na miejscu inwestycji lub online omówimy Twoje potrzeby, preferencje, oraz pomysły, jakie masz na nową przestrzeń. Dzięki temu pozyskam istotne informacje, które staną się fundamentem dla dalszej współpracy.

Czy potrzebujesz układu funkcjonalnego lub masz inspirację dla wnętrza, ale nie wiesz, od czego zacząć? Planujesz remont za tydzień, a wykonawcy potrzebują konkretnych wytycznych? Brak czasu lub środków na kompleksowy projekt, a obawiasz się popełnienia kosztownych błędów? Marzą ci się konkretne rozwiązania, lampy, płytki, ale nie masz pewności, czy będą pasować do reszty? Odpowiadam na te i wiele innych wątpliwości.

W ramach konsultacji oferuję:

  • szybką metamorfozę wnętrza;
  • rozwiewanie wątpliwości przy wyborze materiałów;
  • wsparcie w podejmowaniu decyzji;
  • doradztwo i odpowiedzi na pytania;

Jak się przygotować:

Przed rozmową proszę o dostarczenie rysunków, rzutów, zdjęć, co pozwoli mi lepiej się przygotować do spotkania. Zachęcam również do przygotowania pytań. Po konsultacji przesyłam podsumowanie, ewentualne szkice, linki, namiary itp.

Rysunki i wizualizacje nie są standardowo włączone, ale można dodatkowo rozszerzyć tę usługę o każdy z pozostałych pakietów (koncepcyjny, wykonawczy, nadzór).

Koszt usługi od 500 zł brutto / 2 godziny

Scroll to Top