O MNIE

Twój Tytuł

Zawsze byłam świadoma tego, jak przestrzeń wpływa na nasze samopoczucie, choć nie od zawsze projektuję wnętrza.

Od wielu lat związana jestem z branżą home decor i nieruchomościami. Zdecydowałam się pójść tą drogą, kiedy zrozumiałam, że swojej artystycznej natury nie da się zagłuszyć. Dodatkowo zawsze chciałam robić coś ważnego, co może mieć pozytywny wpływ na drugiego człowieka.

Połączyłam swoje talenty i zdobyłam nowe kompetencje, chociaż praca projektanta, to nieustanny rozwój, umiejętność zapamiętywania obrazów i ich odtwarzania z barw i materiałów. Projektowanie wnętrz, to łączenie wielu dziedzin. To nie tylko trendy, wzory i sztuka. To również kultura, ludzie i świat wokół. Należy dostrzegać to, co niezauważalne, przewidywać, poszukiwać rozwiązań.

Dla mnie dom powinien być funkcjonalny i łatwy do zamieszkania, odzwierciedlać zainteresowania i charakter mieszkańców. Kiedy trzeba, powinien być zabawny, a dla Ciebie taki, że nie będziesz chcieć z niego wychodzić.

Przykładam szczególną uwagę do materiałów i przedmiotów użytkowych, ważna jest dla mnie jakość i kraj pochodzenia. Gdy tylko jest taka możliwość, wybieram polskich i lokalnych producentów oraz wykonawców. Z korzyścią dla wartości Państwa nieruchomości.

Estera Leciejewska

Scroll to Top