Hawaje nad Bałtykiem

„Hawaje nad Bałtykiem” to projekt mieszkania inwestycyjnego w pięknie położonym apartamentowcu tuż przy plaży w Sianożętach. 

Lokal przeznaczony jest na najem krótkoterminowy głównie w sezonie letnim.

Od samego początku było jasne, że wnętrze musi być wyjątkowe i przykuwać uwagę klientów w serwisach ogłoszeniowych.

Mocnym punktem projektu są dwa oryginalne elementy. Pierwszym z nich jest grafika, która zainicjowała ogólną koncepcję – „Przystanek Hawaje” Patrycji Kity. Wsparła ona również kolorystykę w sypialni. Drugim natomiast, kupiona w serwisie ogłoszeniowym, stara deska surfingowa.

Wraz z zaprzyjaźnionym lokalnym artystą, udało się ją odnowić i nadać specjalnym malowaniem strukturę drewna. Deska ma wymiar 230 cm i zawieszona na ścianie robi ogromne spektakularne wrażenie na gościach apartamentu.

Projekt spaja czarno – biała tapeta przedstawiająca palmy kokosowe i to one są punktem wyjścia dla koloru w lokalu. Barwy z niej zostały jakby oddane meblom i przedmiotom wybranym do realizacji. Obecna jest zieleń z liści, odcienie beżu i brązu nawiązujące do pnia drzewa palmowego. Pojawiły się brązy orzecha kokosu i odcienie bieli. Chłodne barwy mają za zadanie ukoić zmysły powracającym z plaży gościom.

W łazience nawiązano do wodospadów na tej rajskiej wyspie, a wodny efekt wzmocniono zawieszonymi na ścianie pagajami. Zabudowa stolarska została wykonana według projektu, w tym kuchnia, której charakteru dodaje piękna zielona mozaika Raw Decor, imitująca palmowe liście.

W projektach inwestycyjnych często kluczowym słowem jest budżet. W tym apartamencie udało się utrzymać założenia finansowe, mimo zastosowania droższych, dobrej jakości materiałów oraz tych, które podkreślają jego oryginalność.

Scroll to Top